NOWE E-LEGITYMACJE SZKOLNE:
CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

ZAREZERWUJ MIEJSCE!

Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniu, otrzymasz nagranie do późniejszego odtworzenia.


BEZPŁATNY WEBINAR

Adam Bałazy

Kamila Bodzek

Prelegenci:

ImageImageImage

Doradca e-legitymacji

Doradca ds. sprzętu

Image

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z WEBINARU?

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki do 12 lipca 2024 roku szkoły mogą wydawać legitymacje w papierowej formie. Po tym terminie obowiązywać mają plastikowe legitymacje szkolne, znane też jako

e-legitymacje


Czasu na dostosowanie się do nowych przepisów jest coraz mniej. Dlatego już teraz dowiedz się, jakie wyzwania stoją przed szkołami oraz jak sobie z nimi poradzić.

W trakcie spotkania:

  • Omówimy ustawę o e-legitymacjach: kluczowe punkty, terminy i zmiany
  • Opowiemy, jakie możliwości wprowadzenia e-legitymacji mają szkoły
  • Wyjaśnimy różnice między zlecaniem wydruku e-legitymacji zewnętrznej firmie a posiadaniem własnego stanowiska do personalizacji i wydruku blankietów
  • Podpowiemy, jak zorganizować samodzielne stanowisko personalizacyjne w szkole
  • Pokażemy, jak działają drukarki do e-legitymacji

Podczas webinaru przewidzieliśmy również sesję pytań i odpowiedzi, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.

POZNAJ PRELEGENTÓW

Image


Doradca e-legitymacji


Specjalista do spraw legitymacji Studenta oraz Ucznia. Pomagam Klientom przebrnąć przez tajniki rozporządzeń oraz obecnych wymogów. W firmie UNISKK Technology odpowiadam także za rozwiązania kartowe oraz drukarki w sektorze HORECA.

Kamila Bodzek

Image


Doradca ds. sprzętu


Menadżer produktu w zakresie sprzętu automatycznej identyfikacji. W UNISKK Technology zajmuję się dobieraniem optymalnych urządzeń dla klientów, aby najlepiej realizowały powierzone zadania.

Adam Bałazy

O ORGANIZATORZE

Image

UNI+SKK Technology to część polskiego holdingu UNI+SKK Group o ponad 30-letnim doświadczeniu. W tym czasie dostarczyliśmy dziesiątki tysięcy urządzeń i licencji oraz miliony kart do ponad 1000 klientów.


Specjalizujemy się w zaawansowanych systemach AutoID do automatycznej identyfikacji osób i towarów. Od lat możemy pochwalić się statusem oficjalnego dystrybutora produktów marki Evolis – globalnego lidera w branży drukarek do kart plastikowych, materiałów eksploatacyjnych oraz oprogramowania do projektowania, kodowania i wydruku kart.

UNI+SKK Technology Sp. z o.o.

ul. Gromadzka 54a

30-719 Kraków

NIP: 6793278726

KRS: 0001062065

REGON: 526 621 226

Kapitał zakładowy: 1 300 000 PLN